Donice ogrodowe

Donice drewniane — bezpłatny dowóz na terenie całego kraju!

Poprawa wyglądu ogrodu

Wszyscy wychodzimy z siebie, aby nasze ogródki przydomowe były w znakomitej kondycji, dlatego co chwilę wyrywamy chwasty, odnawiamy konstrukcje architektury czy sadzimy nową roślinność. Jednak co zrobić, gdy w danym miejscu nie ma możliwości wsadzenia wybranej rośliny? Jest na to pewne rozwiązanie, a mianowicie są to donice ogrodowe.

Dlaczego wybrać donice drewniane? To proste, donice wykonane z surowca naturalnego jakim jest drewno, idealnie wkomponują się w ogród i naturalnie podkreślą piękno roślinności —Donice drewniane można również zastosować na tarasie, ogrodzie czy przed budynkami instytucji państwowych.

Palmy mrozoodporne w donicach

Przy produkcji donic drewnianych wykorzystujemy specjalistyczne środki ochronne, dzięki czemu nasze produkty są zupełnie odporne na pleśń czy niedogodne warunki atmosferyczne — donice impregnujemy ciśnieniowo substancją, która nie zawiera ani grama chromu. W tego typu donice idealnie wpasują się palmy mrozoodporne które są nowością i w ostatnich latach hitem weszły do polskich ogrodów.

Jak wcześniej wspomnieliśmy nasze donice ogrodowe są solidnie wykonane, a odporność na wpływ szkodliwych czynników atmosferycznych sprawia, że mogą stać na zewnątrz bez najmniejszego wpływu na ich wygląd czy jakość.

Donice drewniane mogą stanowić nieodłączny element architektury Twojego ogrodu. Można ułożyć je na tarasie, przed wejściem do domu czy w altanie, a w połączeniu z piękna roślinnością tworzą kompozycję, która odmieni każdy ogród.